KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12152063
nr 1215 2063
Färgetsningar
2 st, Gerhard Blum, "King of Holding hearts" & "King of Lust", Signerade -99. Motivet: 50x24, + bok om konstnären
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:56:54
2/11 00:41:58
200 kr
5/11 17:34:38